Jennifer Aniston – herečka, která nestárne

Jennifer Aniston, celým jménem Jennifer Joanna Aniston. Je řeckého původu, miluje procházky v přírodě a kempování. A nyní je více sexy, než ve dvaceti letech.

jennifer-aniston-bob-haircut

„Herečka, které dokáže přirozeně stárnout a tím i zároveň mládnout.“

Jennifer se narodila 11. února 1969 v Kalifornii. Od mala vyrůstala ve filmovém prostředí. První rok svého života byla se svojí rodinou v Řecku. Poté se odstěhovali do New Yorku, protože její otec zde získal roli v televizním seriálu. Ve svých jedenácti letech začala navštěvovat divadelní klub. Tam se věnovala i své zálibě v umění a začala kreslit. Několik jejich maleb bylo dokonce vystaveno i newyorském Metropolitním Muzeu Umění.

 

jennifer-anis

Svoji hereckou odstartovala na Vysoké škole hereckého umění v New Yorku. Po dokončení v roce 1987 získala hned několik skvělých divadelních rolí. Následující rok ji bylo nabídnutou i pár angažmá v televizích seriálech. Všem se zaryla do paměti až v seriálu Přátelé, který začal v roce 1994, zde hrála upovídanou Rachel Greenovou. Ta ji hned vynesla dvě nominace na Emmy v kategoriích Nejlepší herečka ve vedlejší roli a Nejlepší herečka v komedii. Avšak na svoji první cenu Emmy si musela počkat až do roku 2002, kdy ji získala v kategorii Nejlepší herečka v komediální sérii. O rok později získala v té samé kategorii i nominaci na Zlatý globus.

jenniferaniston

Mimo to byla v jednom roce zapsána i do Guinessovy knihy rekordů, jako nejlépe placená herečka všech dob. V roce 2002 byla podle statistik ženou, která se nejvíce objevuje na titulních stránkách časopisů.

jennifer-aniston_titulky

Od té doby se stala hvězdou a neupadajícím sex symbolem. Mnoho žen po celém světě se inspirovalo jejím oblékáním a účesy. Jejím nejslavnějším manželstvím bylo s Bradem Pittem, které začalo v roce 2000. Bohužel v roce 2005 požádala Jennifer o rozvod poté, co zjistila, že ji Brad podvádí s Angelinou Jolie.

Na začátku roku 2012 získal i svoji vlastní hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

jennifer_aniston_hvezda

Jennifer Aniston získala za svůj dosavadní život mnoho ocenění a nominací na ceny ve své filmové kariéře. Je stále uznávanou a milovanou herečkou. A ve svých téměř padesáti letech vypadá lépe než ve dvaceti.